خبر ها

متن خبر

شرکت تأمین خدمات سیستم‌های کاربردی کاسپین به جمع شرکت‌های دانش‌بنیان پیوست
شرکت تأمین خدمات سیستم‌های کاربردی کاسپین به جمع شرکت‌های دانش‌بنیان پیوست سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰:۱۳ ب ظ

به نقل از روابط عمومی شرکت تأمین خدمات سیستم‌های کاربردی کاسپین، طبق «قانون حمایت از شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان و تجاری‌سازی نوآوری‌ها و اختراعات»، در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم‌افزارهای رایانه‌ای به‌عنوان شرکت دانش بنیان تائید شد. فاطمه عرفانیان مدیر طرح و برنامه اشاره کرد که با توجه به رشد قابل‌توجه زیست‌بوم فنی این شرکت طی سالیان اخیر ، به‌سرعت پتانسیل لازم برای ارائه خدمات و محصولات به سایر بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری و شرکت‌های فعال در حوزه پولی و مالی و فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور را به دست آورده است.

در طی این سال‌ها با حمایت‌ها و تأکیدات مدیران ارشد سازمان و گروه پارسیان، همواره مطالعه و حرکت بر لبه دانش روز و سعی در به‌کارگیری این دانش در تولید و توسعه محصولات کاربردی به‌عنوان ارزش سازمانی و یکی از اصول اساسی شرکت کاسپین مدنظر بوده است؛ بر همین اساس اولویت شرکت سعی در به‌کارگیری نیروهای متخصص، با تجربه و مسلط به دانش روز بوده است. این واقعیت همراه با به‌کارگیری استانداردها و روش‌های مدیریتی برای ایجاد هماهنگی، حفظ و ارتقای خلاقیت تیم‌های خبره کاری منجر به تولید محصولات باکیفیت نرم‌افزاری در صنعت پولی و بانکی شده است. که اخذ چنین مجوزهایی مهر تأییدی بر این ادعا است.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که چنین دستاوردهایی ادامه‌دار باشد و مجموعه کاسپین بر ریل موفقیت شتابان به مسیر خود ادامه دهد.

گالری عکس خبر